Ömrünü Tamamlamış Fabrika Sökümü işlemi için, uzun yıllardır İstanbul’da geri dönüşüm konusunda sektörün önemli firmalarından olan AY ÇEVRE GERİ DÖNÜŞÜM, ömrünü tamamlayan yapıların yıkım işlerinde de sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Müşterilerimizin taleplerine uygun hurda, metal, yıkım gibi başlıklara ayrılan hizmetlerde uygun fiyat ve kaliteli ekip ile yanınızdayız.

AY ÇEVRE olarak hasarlı, ömrünü tamamlamış, çeşitli sebeplerden dolayı yıkılması gerektiğine karar verilmiş yapıların kontrollü olarak yıkım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yıkım işleri, iş sağlığı ve güvenliği açısından büyük önem arz eden ve yüksek risk taşıyan işler kapsamındadır. Bu nedenle yıkım işleri gerçekleştirilirken iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin tamamı yasaların öngördüğü çerçevede alınıp, çevre ve insan sağlığı için ne gerekiyorsa yapılır. Fabrika söküm ve yıkım işleri büyük sorumluluk gerektirir. Bu nedenle yıkılacak fabrika veya bina yıkımı için en uygun proje tasarlanıp çevreye ve insanlara verilen rahatsızlık en az seviyeye indirilerek gerçekleştirilmelidir.

Ömrünü tamamlayan ve yıkımı uygun görülen yapılarınızı önlemler alarak işimizi yapmaktayız. İstanbul’da yer alan firmamız, insan ve çevre güvenliği konusunda yüksek hassasiyete sahiptir. Risk taşıyan yapıların yıkımları da bir o kadar risklidir. Bu konuda güvenilir firmalarla yapacağınız çalışma sizi ve çevrenizi koruma altına almaktadır. Alacağınız hizmetin hem fiyat olarak uygun hem de kaliteli olmasını istiyorsanız, iletişim numaralarından bize ulaşarak bilgi ve destek alabilirsiniz.

AY ÇEVRE yıkımsöküm işlerinde İstanbul‘da faaliyet göstermektedir. Ömrünü Tamamlamış Fabrika Sökümü için sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.